Data ważności ogłoszenia: 28 października 2024 (poniedziałek)

Pomoc opiekunki dziecięcej w żłobku - Koszalin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-09-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: Niepubliczny Żłobek Agugu Katarzyna Grzęda
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/1915

Miejsce pracy: Francuska 4, 75-430 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pomoc w codziennej opiece i czynnościach pielęgnacyjnych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,2 PLN
Opis wynagrodzenia: za godzinę
Zawód: opiekunka dziecięca*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, osoba ucząca się, studiująca, mile widziane wykształcenie wyższe pedagogiczne, mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna, osoby niekarane

NIP: 8431535862
REGON: 321399976
Krótki opis działalności gospodarczej: opieka dzienna nad dziećmi
Adres: 75-430 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
E-mail: aguguzlobek@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: dodatkowe informacje: praca w zakresie godz. 8:30 -16:30, I umowa zlecenie 2-3 m-ce następnie możliwość zatrudnienia na umowę o pracę
kontakt z pracodawcą w formie mailowej, wysłane CV mają zawierać zdjęcie, pracodawca odezwie się do wybranych osób
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

opublikowano: 2024-09-26