Pomocnik elektryka - Wadowice, małopolskie

Data dodania: 2023-05-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracodawca: "ELEKTROTECHNIKA AK" ANDRZEJ KNAPIK, IRENA KNAPIK, ADAM KNAPIK SPÓŁKA JAWNA

Numer oferty: StPr/23/0756

Miejsce pracy: Województwo małopolskie, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace pomocnicze przy elektryku na sieciach energetycznych.
Praca w systemie jednozmianowym na pełny etat w godz. 7:00-15:00 na terenie woj. małopolskiego. Umowa o pracę na okres próbny na 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Wynagrodzenie 6000,00 zł brutto/ms + premia.
Kontakt z pracodawcą: CV przesłać na e-mail: info@etak.com.pl.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2023
Data zakończenia: 31.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: + premia.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektryk*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe, kierunek: elektryczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane wykształcenie elektryczne, wymagane prawo jazdy kat. B, mile widziane prawo jazdy kat. C, mile widziany kurs koparki i minikoparki.

NIP: 5512019560
REGON: 07086041000000
Adres: 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Adam Knapik
E-mail: info@etak.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, może być skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail