Sekretarz szkoły - Justynów, łódzkie

Data dodania: 2023-04-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Pracodawca: Szkoła Podstawowa z oddziałami przedszkolnymi im Jana Brzechwy w Justynowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/0351

Miejsce pracy: Łódzka 17, 95-020 Justynów, powiat: łódzki wschodni, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - przyjmowanie korespondencji, interesantów i telefonów.
- prowadzenie teczek osobowych i spraw kadrowych pracowników szkoły.
- prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników szkoły,
obsługa urządzeń biurowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 810 PLN
Opis wynagrodzenia: dodatek funkcyjny 8%
dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy administracyjni i sekretarze biura zarządu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

NIP: 7281158847
REGON: 001155414
Adres: Łódzka 17, 95-020 Justynów, powiat: łódzki wschodni, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: EWA DERECKA
Nr telefonu: 422134293
E-mail: szkola.justynow@edu.andrespol.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail