Wychowawca - Próchnowo, wielkopolskie

Data dodania: 2023-03-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chodzieży
Pracodawca: WIELKOPOLSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP W POZNANIU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika, wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: resocjalizacja

Numer oferty: StPr/23/0205

Miejsce pracy: 64-830 Próchnowo 26, powiat: chodzieski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - organizacja i realizacja pracy opiekuńczo- wychowawczej z młodzieżą
- pełnienie dyżurów popołudniowych i nocnych w internacie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 710 PLN
Opis wynagrodzenia: + 150 zł. brutto dodatek funkcyjny + dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: resocjalizacja
Uprawnienia:
  • Praca z młodzieżą
  • znajomość podstaw prawa oświatowego

Wymagania pożądane

  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu.
  • Dyspozycyjność
  • Obsługa poczty elektronicznej i Internetu
  • samodzielność
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • kreatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie wyższe pedagogika, resocjalizacja,
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,
- konieczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w placówkach opiekuńczo - wychowawczych,
- wymagana znajomość podstaw praw oświatowego.

NIP: 7781172922
REGON: 001036945
Adres www: www.wielkopolska.ohp.pl
Adres: 28 Czerwca 1956 211, 61-485 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Angelika Andrzejczak
Nr telefonu: 61 8312479
E-mail: ofertypoznan@ohp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, świadectwa pracy, świadectwa potwierdzające wykształcenie, oświadczenie o pełni praw publicznych i o niekaralności
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail