Kucharz - Grzybowo, zachodniopomorskie

Data dodania: 2023-02-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Pracodawca: "PROMIC" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0166

Miejsce pracy: Kościelna 7, 78-132 Grzybowo, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie i wydawanie posiłków, zamawianie towaru, planowanie diety i jadłospisu, utrzymywanie czystości kuchni. Praca w Ośrodku Rekolekcyjno-Wypoczynkowym, w godzinach 7:30-14:00, 11:00-19:00 lub wg. grafiku, również w weekendy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 07.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kucharz*
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie

NIP: 5213319834
REGON: 01590114800000
Adres: Kościelna 7, 78-132 Grzybowo, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paweł Nawalaniec
Nr telefonu: 603872504
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon