Ślusarz remontowy - Ćmielów, świętokrzyskie

Data dodania: 2022-10-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim
Pracodawca: POLSKIE FABRYKI PORCELANY „ĆMIELÓW” I „CHODZIEŻ” S.A.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Numer oferty: StPr/22/1784

Miejsce pracy: Ostrowiecka 45, 27-440 Ćmielów, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie przeglądów i napraw narzędzi.
Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z narzędziami.
Usuwanie i analiza przyczyn awarii.
Proponowanie udoskonaleń i działań zmierzających do poprawy jakości i trwałości narzędzi.
Wykonywanie operacji ślusarskich.
Realizacja i wsparcie działań z zakresu BHP.
Współpraca z innymi działami.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 05.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 do 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: ślusarz*
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- ogólna wiedza techniczna na temat maszyn i urządzeń
- umiejętność wykonywania prostych prac ślusarskich
- dokładność, sumienność, samodzielność,
- odpowiedzialność zaangażowanie
do pracy, umiejętność pracy w zespole.

NIP: 7640001526
REGON: 570064263
Krótki opis działalności gospodarczej: Procukcja wyrobów porcelanowych
Adres: Ostrowiecka 45, 27-440 Ćmielów, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Salus-Minkina
Nr telefonu: 15 861-20-26
E-mail: kadry@porcelana.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail