Psycholog - Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2022-10-05
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Pracodawca: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Numer oferty: StPr/22/1703

Miejsce pracy: Jagiellończyka 45, 10-062 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1.Zadania główne:
przeprowadzanie badań psychologicznych dla kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej lub prowadzenia rodzinnego domu dziecka oraz sporządzanie stosownych opinii;
sporządzanie diagnoz psychofizycznych dzieci;
prowadzenie szkoleń dla kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej lub prowadzenia rodzinnego domu dziecka;
prowadzenie poradnictwa dla osób sprawujących rodzinną pieczę zastępczą i ich dzieci oraz dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej;
zapewnianie rodzinom zastępczym oraz prowadzącym rodzinne domy dziecka szkoleń mających na celu podnoszenie ich kwalifikacji;
dokonywanie okresowej oceny sytuacji dzieci przebywających w rodzinnej pieczy zastępczej oraz rodzin zastępczych;
prowadzenie stałej współpracy z sądami i innymi instytucjami i podmiotami w zakresie rodzinnych form opieki nad dziećmi;
prowadzenie dokumentacji obowiązującej w jednostce;
prowadzenie sprawozdawczości z podejmowanych działań.
2.Zadania pomocnicze: aktywne tworzenie i realizowanie Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej oraz innych programów w zakresie wsparcia dziecka i rodziny; inicjowanie nowych działań w zakresie rodzinnej pieczy zastępczej.
godziny pracy 7:15-13:15
3/4 etatu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.75
Liczba godzin pracy w miesiącu: 0.0
Data rozpoczęcia: 17.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

NIP: 7391151579
REGON: 004447867
Adres: Piłsudskiego 61A, 10-449 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Roman
Nr telefonu: 89-5342130
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: szczegółowe informacje: https://mopsolsztyn.bip.gov.pl/ogloszenia-o-prace/oferta-pracy-na-stanowisko-psycholog.html
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon