Murarz - Iława, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2022-10-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Pracodawca: KB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/22/2453

Miejsce pracy: 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: stawianie murów, ścian działowych (budownictwo jednorodzinne)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 10.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 25 do 25 PLN
Opis wynagrodzenia: Oferujemy: wypłatę co tydzień, pracę w okolicach Iławy, zatrudnienie na umowę o pracę, miejsca socjalne: przebieralnia i łazienka, dojazd na budowę z miejsca zbiórki, 5 osobowe brygady, przyjazną atmosferę
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: murarz
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Murarz (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Kontakt telefoniczny.

NIP: 7441825302
REGON: 38714003700000
Adres: 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marcin Leszek
Nr telefonu: 660-130-561
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon