Koordynator projektu - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2022-10-05
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: FBSERWIS SPÓŁKA AKCYJNA

Numer oferty: StPr/22/9532

Miejsce pracy: WITOLDA ANDRUSZKIEWICZA 5, 80-601 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Analiza dokumentów, koordynacja prac na budowie, wsparcie kierownika działu. Praca od poniedziałku do piątku w zakresie godzin 7-17, zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 05.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcąuzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji. Pracodawca oferuje: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, 50% dofinansowania do karty MultiSport, kurs języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego w formie online dla pracownika i jednej bliskiej osoby, konkursy dla pracowników oraz ich dzieci z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi oraz finansowymi, najwyższe standardy dbałości o bezpieczeństwo pracowników. Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik projektu
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: elektryk, energetyk.
Inne wymagania: gotowość do podjęcia pracy.

NIP: 5272676062
REGON: 14609723600000
Adres: Siedmiogrodzka 9, 01-204 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 517 831 570
E-mail: michal.metyk@fbserwis.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV. Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail