Inspektor ds. technicznych w zakresie instalacji sanitarnej - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2022-09-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: Spółdzielnia Mieszkaniowa METALOWIEC
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, wyższe (w tym licencjat), techniczne

Numer oferty: StPr/22/5511

Miejsce pracy: Inżynierska 17, 53-227 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: W zakresie posiadanych uprawnień budowlanych: przygotowanie pod względem formalno-prawnym oraz nadzorowanie remontów; przygotowanie dokumentacji przetargowej, udział w przetargach. Wykonywanie kontroli okresowych, opiniowanie i analiza zaistniałych rozwiązań. technicznych. Współpraca z administracjami osiedli i koordynacja spraw z administracjami itp.
Praca w godz.: 7:00-15:00.
Oferta dostępna w sali D.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 33 29 309, e-mail: g.kulesza@metalowiec.wroclaw.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 30.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 100 PLN
Opis wynagrodzenia: + 15% dodatek za uprawnienia budowlane
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik urządzeń sanitarnych
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Technik urządzeń sanitarnych
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1) wykształcenie: średnie techniczne lub wyższe,
2) staż pracy: min. 3 lata,
3) umiejętności:
uprawnienia budowlane w zakresie instalacji sanitarnych (wykonawcze),
KOSZTORYSOWANIE W PROGRAMIE NORMA,
4) inne:
umiejętność pracy w zespole,
bardzo dobra znajomość oprogramowania offce w stopniu podstawowym, głównie Word i Excel,
obsługa urządzeń biurowych,
umiejętność organizacji pracy

NIP: 8960003562
REGON: 000492635
Adres: Inżynierska 17, 53-227 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 71 33 29 309
E-mail: g.kulesza@metalowiec.wroclaw.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail