Kierownik robót drogowych - Wałbrzych, dolnośląskie

Data dodania: 2022-09-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "Vicbud" Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: budownictwo drogowe

Numer oferty: StPr/22/2012

Miejsce pracy: 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Koordynacja robót drogowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 29.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 7 100 PLN
Opis wynagrodzenia: Miejsce wykonywania pracy Wałbrzych i okolice.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik budowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, kierunek: budownictwo drogowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie.
Uprawnienia bez ograniczeń.

NIP: 8860001902
REGON: 890512699
Adres: Kolejowa 1, 58-379 Czarny Bór, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Stanisław Mazurek
Nr telefonu: 74 845 09 41
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon