Krojczy odzieży - Lubin, dolnośląskie

Data dodania: 2022-09-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie
Pracodawca: SABA ŚCIŚLEWSCY SPÓŁKA CYWILNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/2494

Miejsce pracy: Leszczynowa 27A, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: szycie i krojenie odzieży
miejsce pracy: szwalnia odzieży Lubin ul. Leszczynowa 27A
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 29.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: krojczy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagana umiejętność wykroju odzieży, mile widziana umiejętność szycia na maszynie

NIP: 6920007587
REGON: 390257797
Adres: Leszczynowa 27A, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 692-416-959
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon