Sprzedawca (oferta pracy po stażu) - Gorlice, małopolskie

Data dodania: 2022-09-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/0939

Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przygotowanie produktów do sprzedaży, ich wyeksponowanie, przygotowanie i wydawanie towarów wg. dokumentów dostaw i sprzedaży; sprawdzanie dat ważności; inkasowanie należności za sprzedane produkty, obsługa kasy fiskalnej; obsługa klienta na stanowisku mięsnym; współpraca w przygotowaniu zamówień towarów; dbanie o czystość i estetyk
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 03.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie; umiejętność organizowania pracy własnej; dyspozycyjność; osoba pełnosprawna fizycznie lub osoba niepełnosprawna; staż pracy - 6 m-cy

Krótki opis działalności gospodarczej: Handel artykułami spożywczymi
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Barbara Tchir
Nr telefonu: 183536307
E-mail: krgo@praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie