Specjalista - Łódź, łódzkie

Data dodania: 2022-09-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracodawca: Zarząd Lokali Miejskich
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/22/5908

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 47, 90-514 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • wsparcie merytoryczne i nadzór co do przestrzegania ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) w organizacji,
• opiniowanie wewnętrznych procesów i procedur oraz regulacji w obszarze ochrony danych osobowych,
• budowanie świadomości pracowników w zakresie ochrony danych osobowych,
• wspieranie administratora w realizacji obowiązków wynikających z RODO,
• opiniowanie wewnętrznej dokumentacji w obszarze ochrony danych osobowych (m.in. procedur, wytycznych, instrukcji, umów),
• pełnienie funkcji punktu kontaktowego dla organu nadzoru oraz osób, których dane dotyczą (w tym również realizacja ich praw wynikających z RODO),
• nadzorowanie procesu wydawania upoważnień do przetwarzania danych osobowych i ich zakresu,
• prowadzenie rejestrów związanych z przetwarzaniem danych,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 12.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : w tym: 2-letni staż pracy w obszarze ochrony danych osobowych,

NIP: 7252122232
REGON: 363752546
Adres: Tadeusza Kościuszki 47, 90-514 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Renata Zbrojewska
Nr telefonu: 42 628 7094
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Szczegóły: https://bip.zlm.lodz.pl/kariera/ogloszenia-2022/
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - https://bip.zlm.lodz.pl/kariera/ogloszenia-2022/