Kasjer handlowy - Rawa Mazowiecka, łódzkie

Data dodania: 2022-09-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Pracodawca: P.P.H.U. "MORIS" Piotr Gazda
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie branżowe, średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/22/0494

Miejsce pracy: Al. Konstytucji 3 Maja 2, 96-200 Rawa Mazowiecka, powiat: rawski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsluga klientów, praca na kasie fiskalnej, układanie towaru, zwroty towaru
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Data zakończenia: 30.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
Opis wynagrodzenia: praca od 10:00 do 18:00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kasjer handlowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie branżowe
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praca w Galeria Rawa Mode Rawa Mazowiecka - Sklep "50 STYLE"

NIP: 7162214367
REGON: 431220009
Adres: Okólna 6, 08-530 Dęblin, powiat: rycki, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Angelika Rakowska
Nr telefonu: 728 843 814
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie c.V.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon