Pracownik fizyczny - Gryfice, zachodniopomorskie

Data dodania: 2022-09-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach
Pracodawca: ZEG ZAKŁAD ELEKTRYCZNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/22/1120

Miejsce pracy: PIŁSUDSKIEGO 29 G, 72-300 Gryfice, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Układanie i montaż linii kablowych, załadunek i rozładunek materiałów, prace porządkowe
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 29.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

NIP: 8571919769
REGON: 361394723
Adres: PIŁSUDSKIEGO 29 G, 72-300 Gryfice, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Julia Brzozowska
Nr telefonu: 509-681-579
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon