Operator myjni - Gryfice, zachodniopomorskie

Data dodania: 2022-09-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PKS GRYFICE SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/1115

Miejsce pracy: TRZYGŁOWSKA 32, 72-300 Gryfice, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa urządzeń myjni automatycznej, mycie autobusów
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 29.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: 19,70 zł/h
Zawód: operator myjni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 8571673972
REGON: 811264748
Adres: 72-310 Słudwia, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Duda
Nr telefonu: 914698321
E-mail: kadry@pksgryfice.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail