Księgowy - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2022-09-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Numer oferty: StPr/22/4304

Miejsce pracy: Szyperska 14, 61-754 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,
-przegotowanie dokumentów dotyczących przekazywania dotacji celowej i środków funduszy europejskich na rzecz beneficjentów realizujących projekty,
-sporządzanie przelewów dotyczących płatności na rzecz beneficjentów w systemie bankowym iPKO biznes oraz Banku Gospodarstwa Krajowego,
-prowadzenie ksiąg rachunkowych w zakresie PO WER i WRPO,
-miesięczne uzgodnienia obrotów i sald,
-weryfikacja wniosków o płatność beneficjentów konkursowych w ramach PO WER i WRPO,
-weryfikacja rachunkowa umów zawartych z beneficjentami,
-wykonywanie innych zadań zleconych przez Kierownika Oddziału lub Głównego Księgowego
Praca w biurze przy monitorze komputerowym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 950 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia:
  • doświadczenie - 1 rok

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1 rok stażu pracy na stanowisku księgowy. Umiejętności zawodowe: ujęcie zdarzeń gospodarczych na kontacj księgowych, znajomość ustawy o rachunkowośći, znajomość ustawy o finansach publicznych wraz z rozporządzeniem. Pełna treść ogłoszenia umieszczona na stronie ibip.wup.poznan.pl

NIP: 7781379161
REGON: 639769964
Adres: Szyperska 14, 61-754 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 61-846-37-11
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: świadectwo pracy
inne:
-kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, opatrzony własnoręcznym podpisem w którym w szczególności należy zawrzeć informacje dotyczące kwalifikacji zawodowych, wiedzy i posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego z opisem ,
-kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe i wykształcenie,
-inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach zawodowych i umiejętnościach (kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach lub szkoleniach-z ostatnich 5 lat),
-kserokopie dokumentów potwierdzających zakończone okresy zatrudnienia,
-zaświadczenie o zatrudnieniu w przypadku trwania stosunku pracy, -ewentualnie posiadane referencje,
-oświadczenia kandydata podpisane własnoręcznym podpisem:
braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za,umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,pełnej zdolności do czynności prawnych
i korzystaniu w pełni z praw publicznych,posiadaniu nieposzlakowanej opinii, wyrażeniu zgody na przetwarzanie na potrzeby postępowania rekrutacyjnego danych osobowych,
-podpisana odręcznie klauzula o następującej treści Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu z siedzibą przy ul. Szyperskiej 14, 61-754 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w zakresie szerszym niż wynika z przepisów prawa podanych w celu realizacji procesu rekrutacji w ramach naboru nr 39/2022 na stanowisko księgowego w Wydziale Finansowo-Księgowym.
Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa
do wycofania zgody, jak również faktu,
że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność
z prawem przetwarzania, którego dokonano
na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać poprzez wysłanie maila opatrzonego podpisem kwalifikowanym lub potwierdzony profilem zaufanym e-PUAP na adres z informacją o jej odwołaniu, w treści maila wskażę swoje imię i nazwisko, a w tytule wiadomości wpiszę Nabór nr 39/2022 na stanowisko księgowego
w Wydziale Finansowo-Księgowym lub listownie na adres Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań.
-kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność (jeżeli dotyczy lub w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust.2 ustawy o pracownikach samorządowych),
-kserokopie dokumentów poświadczające znajomość języka polskiego (dotyczy obywateli Unii Europejskiej oraz obywateli innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej) zgodnie z art. 11 ust. 2 ustawy o pracownikach samorządowych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do: 10 października 2022 r. w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu, ul. Szyperska 14 61-754 Poznań lub, drogą pocztową na adres: Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu, ul. Szyperska 14 61-754 Poznań, w zamkniętej kopercie z dopiskiem Nabór nr 39/2022 na stanowisko księgowego w Wydziale Finansowo-Księgowym lub, w formie dokumentów elektronicznych opatrzonych kwalifikowanym podpisem elektronicznym, bądź profilem zaufanym, przy użyciu Elektronicznej Skrzynki Podawczej za pomocą platformy ePUAP: https://epuap.gov.pl/wps/myportal/strefa-klienta/katalog-spraw/profil-urzedu/WUPwPOZNANIU.
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: wup@wup.poznan.pl.

Oferty, które wpłyną po określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - W przypadku dodatkowych pytań tel 61-846-37-11, 61-846-38-11.
-pełna treść ogłoszenia umieszczona na stronie ibip.wup.poznan.pl
-informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej http://wup.poznan.ibip.pl/public/ oraz na tablicy informacyjnej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu, ul. Szyperska 14