Asystent ds. kadr i płac - Gostyń, wielkopolskie

Data dodania: 2022-09-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu
Pracodawca: ELITE FOOD SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/22/0694

Miejsce pracy: Wrocławska 160, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - wykonywanie czynności biurowych – wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
- porządkowanie potrzebnych dokumentów, przygotowywanie zestawień
- pomoc w pracach o charakterze administracyjnym
- nadzorowanie dokumentacji personalnej pracowników
- koordynowanie umów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 10.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik obsługi płacowej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

NIP: 6211813826
REGON: 302855400
Adres: Wrocławska 160, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Siekierkowska
Nr telefonu: 663 524 967
E-mail: MONIKA.SIEKIERKOWSKA@ELITEFOOD.PL
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail