Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych - Sierosław, wielkopolskie

Data dodania: 2022-09-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: DEIKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/4307

Miejsce pracy: OKREŻNA 19, 62-080 Sierosław, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: buduwanie sieci wodociągowe i kanalizacyjne. Praca w godz.pomiędzy 7-17. Mozliwa praca w delegacji (pracodawca zapewnia zakwaterowanie podczas wyjazdów + dodatek za delegację)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 29.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto/h + delegację w przypadku wyjazdów
Zawód: monter sieci wodnych i kanalizacyjnych
Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli Ukrainy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • doświadczenie - 1 rok

NIP: 7812003305
REGON: 384844460
Adres: JULIUSZA SŁOWACKIEGO 55/1, 60-521 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 796449343
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: tel. umówienie spotkania