Pracownik obsługi kancelaryjnej - Katowice, śląskie

Data dodania: 2022-09-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracodawca: ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/1399

Miejsce pracy: 40-000 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Realizacja zadań związanych z obsługą kancelaryjną: obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, skanowanie, rejestracja, dekretacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, odbiór korespondencji, pozostałe czynności związane z obsługą korespondencji.
Miejsce wykonywania pracy Katowice Szopienice.

Umowa zlecenie do 31.12.2022r., (z możliwością przedłużenia)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 28.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: miesięczny system wynagradzania
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie ogólnokształcące, dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE, zwłaszcza Excel - mile widziana) oraz urządzeń biurowych, zdolności analityczne i szybkiego uczenia się, doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, bardzo duża samodzielność, otwartość na zmiany, umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, doświadczenie zawodowe: mniej niż jeden rok

NIP: 6311715968
REGON: 243449430
Nr KRAZ: 10301
Adres: 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Patrycja Mróz
Nr telefonu: 500-152-592
E-mail: biuro@zoltos.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny 500-152-592 w godzinach 9.00-17.00
CV przesłać na adres e-mail: biuro@zoltos.pl
Można róznież aplikować bezpośrednio przez stronę:
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: kontakt telefoniczny oraz e-mail, Godziny : 9.00 - 17.00