Pracownik produkcji (o) - Tarnów, małopolskie

Data dodania: 2022-09-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU CHŁODNICZEGO "FRITAR" SPÓŁKA AKCYJNA

Numer oferty: StPr/22/3713

Miejsce pracy: Sadowa 29, 33-102 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - przygotowanie stanowiska pracy na początku zmiany,
- obsługa urządzeń oraz wykonywanie czynności produkcyjnych przy produkcji ciast
- przygotowywanie składników do wyrobu ciast
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 29.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: Wymagania: mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci jej wytworzenia, doświadczenie w gastronomii lub przy produkcji żywności, wykształcenie bez znaczenia (mile widziane gastronomiczne). Zakres obowiązków: wykonywanie czynności produkcyjnych (produkcja ciast), przygotowywani składników do wyrobu ciasta, obsługa urządzeń do wyrobu ciast,przygotowanie stanowiska pracy na początku zmiany, praca ciężka, fizyczna. Praca w Tarnowie od pon. do nd. w ruchu ciągłym, na 3 zmiany w godz.: 7.00-15.00, 15.00-23.00, 23.00-7.00; praca wg grafiku; wynagrodzenie: 3 100 zł brutto + premia uznaniowa. Kontakt: Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego FRITAR S. A.; ul. Sadowa 29, 33-100 Tarnów; wcześniejszy kontakt mailowy: m.lasota@iglotex.com.pl, strona internetowa: www.iglotex.pl

NIP: 8732884899
REGON: 85252299000000
Adres: Sadowa 29, 33-102 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Lasota-Foltyńska
E-mail: m.lasota@iglotex.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Termin: Wcześniejszy kontakt email