Inspektor - Ostrzeszów, wielkopolskie

Data dodania: 2022-09-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie
Pracodawca: kontakt przez PUP

Numer oferty: StPr/22/0522

Miejsce pracy: Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -bieżąca oibsługa biura strefy płatnego parkowania
-wystrawianie kart abonamentowych
-rozpatrywanie reklamacji wezwań do opłaty dodatkowej
-przygotowywanie sprawozdań z funkcjonowania strefy płatnego parkowania
-obsługa kasowa
-egzekucja zaległości za brak opłaty parkingowej
-bieżący nadzór nad parkomatami
-koordynowanie napraw i prac serwisowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: 9.00-17.00 pn-pt
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomośc oprogramowania EXEL

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Przemysłowa 7, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Bochen
Nr telefonu: 627320790 w. 206
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, kserokopie dokumentów potwierdzajacych wykształcenie, RODO