Operator wprowadzania danych - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2022-09-28
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: kazachski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/7694

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Umiejętność obsługi komputera i wykorzystania internetu;
- Umiejętność czytania ze zrozumieniem i pisania;
- Sprawność motoryczna;
- Planowanie i organizowanie pracy;
- Komunikacja ustna;
- Współpraca w zespole;
- Rozwiązywanie problemów.
Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 40 h/tydzień
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 20.10.2022
Data zakończenia: 19.10.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Zawód: operator wprowadzania danych
Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli Ukrainy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • kazachski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • analityczne myślenie, sprawność fiz.
  • bezpieczna obsługa komputera
  • Dobry kontakt z klientem

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: koordynacją wzrokowo-ruchową, zręcznością rąk i palców, dobrą pamięcią, umiejętnością logicznego myślenia, brak wady wymowy.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sylwia Staszewska
Nr telefonu: 126868143
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .