Pracownik dozoru - Starościn, lubelskie

Data dodania: 2022-09-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie
Pracodawca: ARMA Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0947

Miejsce pracy: 21-132 Starościn 10, powiat: lubartowski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -dozór obiektu, ochody obiektu
- Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 176.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: dodatek nocny do wynagrodzenia . Praca w godz. 07.00 - 19.00 / 19.00- 07.00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: dozorca
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • zaświadczenie o niekaralności

NIP: 6842021218
REGON: 370383796
Adres: JANA PAWŁA II 30/5, 00-175 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 785510307
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: KONTAKT BEZPOŚREDNIO DO PRACODAWCY
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon