Starszy woźny/kierowca - Bolesławiec, dolnośląskie

Data dodania: 2022-09-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Pracodawca: Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/1170

Miejsce pracy: Bankowa 8, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca w godzinach: od 7:00 do 15:00.
Zakres obowiązków na stanowisku woźnego:
1. otwieranie szkoły, rozbrajanie alarmu;
2. otwieranie bram wjazdowych na teren posesji szkolnej związane z dowozem uczniów;
3. sprawowanie nadzoru nad wejściem głównym;
4. poranny obchód szkoły, sprawdzenie wyposażenia szkoły, boiska szkolnego, urządzeń na placu;
5. prowadzenie książki wejść i wyjść;
6. kontrolowanie zachowań uczniów przed wejściem głównym;
7. zezwolenie na opuszczenie szkoły tylko uczniom posiadającym dokument zwolnienia z zajęć;
8. zgłoszenie obecności osób obcych w pobliżu szkoły, zagrażających bezpieczeństwu uczniom lub zachowujących się podejrzanie;
9. zgłoszenie dyrektorowi o przebywaniu na terenie szkoły osób, których obecność budzi niepokój bądź uzasadnione podejrzenie;
10. informowanie dyrektora o problemach z zapewnieniem porządku i bezpieczeństwa na terenie obiektu szkoły;
11. przekazywanie dyrektorowi informacji o zauważonych nieprawidłowościach w zapewnieniu bezpieczeństwa uczniów i pracowników;
12. przygotowanie pomieszczeń do remontów i odnowień; wykonywanie prac remontowo malarskich;
13. w okresie zimy o godzinie 6:30 usuwanie śniegu z sprzed szkoły i chodników przed szkołą, placu przed szkołą z wydzielonej śluzy: posypywanie piaskiem lub solą w celu zlikwidowania ślizgawicy;
14. utrzymanie w czystości i porządku posesji szkoły (koszenie trawników, przycinanie drzew, wyrównywanie terenu, zamiatanie liści i piasku, wyrywanie chwastów, opróżnianie koszy na śmieci);
Zakres obowiązków na stanowisku kierowcy:
1. przestrzeganie przepisów prawa o ruchu drogowym oraz zasad poruszania się pojazdów samochodowych w ruchu lądowym oraz troska o bezpieczeństwo pasażerów;
2. przestrzeganie ustalonego rozkładu jazdy samochodem;
3. utrzymywanie pojazdu w stałej gotowości eksploatacyjnej -eksploatacja samochodu z zachowaniem bezpieczeństwa i ekonomicznych warunków jazdy;
4. przestrzeganie obowiązujących norm zużycia paliwa;
5. dbałość o powierzony pojazd i jego wyposażenie, dokonywanie codziennej obsługi pojazdu, ze szczególnym uwzględnieniem kontroli: oświetlenia, stanu ogumienia, poziomu oleju w silniku, płynu w układzie chłodniczym itp.
6. Utrzymywanie porządku i czystości w samochodzie;
7. przestrzeganie przepisów bhp i p.poż.
8. konserwacja i dokonywanie drobnych napraw;
9. prawidłowe wypełnianie kart drogowych;
10. informowanie dyrektora o konieczności zakupu części zamiennych, ogumienia, narzędzi akcesoriów samochodowych;
11. w przypadku zauważenia awarii czy usterek bezzwłoczne zgłoszenie ich dyrektorowi placówki;
12. w okresie przerw feryjnych uczestniczenie w pracach porządkowych i remontowych na terenie całej szkoły,
13. odpowiedzialność materialna za powierzony pojazd i jego wyposażenie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 03.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: + wysługa lat
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: woźny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kategorii B

NIP: 6121543843
REGON: 001030865
Adres: Bankowa 8, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Laura Słocka
Nr telefonu: 757322837
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub osobisty w godzinach 07.00-15.00, tel: 75-732-28-37.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon