Woźna oddziałowa - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2022-09-28
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Przedszkole nr 292
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/12114

Miejsce pracy: Walecznych 4/6, 03-916 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - utrzymanie porządku
- pomoc przy dzieciach (ubieranie, itp.)
- wydawanie posiłków, sprzątanie po posiłkach, mycie naczyń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.675
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 1 755 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: woźny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Woźny
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: pożądana aktualna "książeczka sanepidu", mile widziane doświadczenie.
Obowiązki:
- utrzymanie porządku

*Wynagrodzenie zasadnicze: 1755 zł + premia i dodatek stażowy. Wynagrodzenie nie mniejsze niż 2031,75 zł brutto.
**Praca w godzinach: 09:30-15:00

[Zgłoszenia: 22 610 03 87 - w godzinach: 09:00-14:00]

NIP: 1131928074
REGON: 013005065
Adres: Walecznych 4/6, 03-916 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 22 610 03 87
E-mail: p292@eduwarszawa.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z Pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 09:00-14:00