Starszy technik w zespole gospodarki materiałowo-technicznej wydziału wspomagającego w kmp w gdyni - Gdynia, pomorskie

Data dodania: 2022-09-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: Komenda Miejska Policji
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/1966

Miejsce pracy: Portowa 15, 81-350 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie magazynu materiałów podręcznych w tym ewidencji, rozdzielników, wypisywanie asygnat przychodów i rozchodów dot. druków,środków czystości i innych, zaprzychodowanie rachunków związanych z zakupami bieżącymi, sporządzanie zapotrzebowania na kolejny rok kalendarzowy w zakresie ww. materiałów dot. KMP w Gdyni i jednostek podległych i przkazywanie ich odpowiednim służbom Wydziału Gospodarki Materiało-Technicznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Wydawanie środków higieny osobistej i odzieży ochronnej, realizacja zakupów m. in. materiałów remontowo-budowlanych, środków sanitarnych itp., rozliczanie faktur i rachunków.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.10.2022
Data zakończenia: 12.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 843,29 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto+14,39 % premii regulaminowej+dodatek za wysługę lat.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: zaopatrzeniowiec
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania umiejętność dobrej współpracy, organizacji pracy własnej, komunikatywność.Termin składania dokumentów 11.10.2022 r. Komenda Miejska policji w Gdyni, 81-350 Gdynia ul. Portowa 15- w ofercie należy podać stanowisko i wydział jakiego oferta dotyczy. Kandydaci zakwalifikowani do rozmowy zostaną powiadomieni o jej terminie. Mogą aplikować osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 47 74 21 314.

NIP: 5830010088
REGON: 191236094
Adres: Portowa 15, 81-350 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Gabriela BRADTKE
Nr telefonu: 47 74 21 314
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Życiorys/CV, list motywacyjny,
kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia,
kopie dokumentów potwierdzających staż pracy,
oświadczenie o posiadaniu prawa jazdy kat.B,
oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
oświadczenie o braku toczących się przeciwko kandydatowi postępowań karnych i karnoskarbowych,
oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon