Asystent ds. administracyjnych - Sandomierz, świętokrzyskie

Data dodania: 2022-09-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
Pracodawca: Muzeum Zamkowe w Sandomierzu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/0669

Miejsce pracy: Zamkowa 12, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - obsługa administracyjna postępowań o udzielenie zamówień publicznych i ich uczestników, sporządzenie dokumentacji postępowań o udzielenie zamówienia publicznego,
- obsługa administracyjna realizowanych przez muzeum umów,
- przygotowywanie i weryfikacja umów cywilnoprawnych zgodnie z wzorami i zasadami przyjętymi w muzeum,
- współpraca przy przygotowywaniu i opracowywanie bieżącej sprawozdawczości muzeum,
- koordynacja zaopatrzenia w artykuły niezbędne dla funkcjonowania muzeum, dokonywanie niezbędnych zakupów,
- bieżące prace administracyjne związane z pracą w dziale,
- wsparcie merytoryczne przy organizacji imprez oraz udział w wyznaczonych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez muzeum,
- realizacja innych zadań wyznaczonych przez kierownika działu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.11.2022
Data zakończenia: 31.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Komunikatywność
  • zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Pracownik biurowy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Wymagania podstawowe:-wykształcenie wyższe(administracja lub pokrewne kierunki ekonomiczne),-minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,-doskonała organizacja pracy,-biegła znajomość pakietu MS Office,-umiejętność analitycznego myślenia,-umiejętność pracy pod presją czasu. Wymagania dodatkowe:-umiejętność prowadzenia spraw administracyjnych,- doświadczenie z zakresu zamówień publicznych

NIP: 8641106630
REGON: 291200740
Krótki opis działalności gospodarczej: muzeum
Adres www: www.zamek-sandomierz.pl
Adres: Zamkowa 12, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Stola
Nr telefonu: 15 644 57 57
E-mail: a.stola@zamek-sandomierz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą telefoniczny: 15 644 57 57 lub e-mail: a.stola@zamek-sandomierz.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail