Pracownik fizyczny-kierowca - Turek, wielkopolskie

Data dodania: 2022-09-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku
Pracodawca: CEZART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0708

Miejsce pracy: Gorzelniana 1, 62-700 Turek, powiat: turecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: załadunek drobiu do skrzyń, kontenerów, załadunek drobiu na samochód ciężarowy, kierowanie pojazdem do 3,5 tony, rozwóz osób do miejsc pracy, praca na terenie woj. wielkopolskiego, woj. łódzkiego, woj. mazowieckiego
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: za godzinę
Zawód: pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

NIP: 6682006350
REGON: 52072472900000
Adres: Gorzelniana 1, 62-700 Turek, powiat: turecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Cezary Grzymski
Nr telefonu: 669906350
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania