Referent ds. organizacyjnych - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2022-09-27
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA NOWY PROKOCIM
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: dowolny

Numer oferty: StPr/22/7642

Miejsce pracy: Kurczaba 25, 30-868 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Współudział przy organizowaniu działalności kulturalno-oświatowej oraz sportowo-rekreacyjnej dla wszystkich grup wiekowych mieszkańców osiedla.
Dbanie o reklamę i propagowanie działalności Klubu, prowadzenie strony internetowej Klubu iportalu społecznościowego. Inspirowanie i wprowadzanie nowych form zajęć. Prowadzenie naboru na stałe i doraźne formy zajęć. Współudział w przygotowaniu, zorganizowaniu i przebiegu akcji Lato w mieście dla dzieci, atakże imprez cyklicznych m.in. Dzień Dziecka, św. Mikołaj. Czynny udział w charakterze opieki nad dziećmi Akcja Lato w mieście. Przyjmowanie wpłat od uczestników zajęć, sporządzanie raportów kasowych i rozliczanie do kasy głównej Spółdzielni. Terminowe załatwianie bieżących spraw administracyjnych i korespondencyjnych Klubu.

Umowa na okres próbny do 3 m-cy, przedłużenie na umowę o pracę na zastępstwo pracownika, praca etatu w godzinach 14:00 20:00, w okresie akcji np. lato w mieście od godz. 7:30.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 0.75
Liczba godzin pracy w miesiącu: 120.0
Data rozpoczęcia: 15.10.2022
Data zakończenia: 15.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
Opis wynagrodzenia: umowa na okres próbny do 3 m-cy, przedłużenie na umowę o pracę na zastępstwo pracownika, praca etatu w godzinach 14:00 20:00, w okresie akcji np. lato w mieście od godz. 7:30
wynagrodzenie zasadnicze 2500 zł. + nagroda uznaniowa do 10%
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik biurowy
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, kierunek: dowolny
Uprawnienia:
  • Znajomość pakietu biurowego MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe lub średnie, preferowane profile pedagogiczne, kulturoznawstwo, animator kultury, kurs dla wychowawców wypoczynku dla dzieci i młodzieży mile widziany, dobra znajomość obsługi komputera - pakietu MS Office, dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, samodzielność, dokładność i terminowość w działaniu, dyspozycyjność, przejawianie własnej inicjatywy w przygotowywaniu i organizowaniu zajęć.

NIP: 6792659372
REGON: 357489645
Krótki opis działalności gospodarczej: spółdzielnia mieszkaniowa
Adres www: www.sm.nowyprokocim.pl
Adres: 30-868 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Halina Wilk
Nr telefonu: 12 652 67 18
E-mail: rachuba@sm.nowyprokocim.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Spółdzielnię Mieszkaniową Nowy Prokocim z siedzibą wKrakowie, ul.Kurczaba 25.

Informujemy, że Administratorem danych jest Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Prokocim 30-868 Kraków, ul. Kurczaba 25. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy zdnia 26czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

kontakt tel. 12652 67 18

oferty prosimy kierować na adres: rachuba@sm.nowyprokocim.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - CV z informacjami o wykształceniu i opisem dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje