Pracownik produkcyjny\operator - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2022-09-27
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: APTIV SERVICES POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/9278

Miejsce pracy: Nowatorów 20, 80-298 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca fizyczna w ramach linii produkcyjnej (montażu końcowego lub SMT), praca stojąca lub w ruchu: obsługa linii/maszyn, dostarczanie detali na stanowiska, uzupełnianie podajników z komponentami, układanie i selekcja elementów, montaż lub testowanie detali/przełączników, kontrola wizualna, pakowanie, (zależnie od przydziału do funkcji). Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 6-14, 14-22, 22-6. Istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych w soboty.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 445 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: system premiowy, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia pracownicze, PPK, ZFŚS, kartę Multisport i wiele innych.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: cierpliwość, dokładność, zdolności manualne, sprawność fizyczna, dobra organizacja pracy w zakładzie produkcyjnym. Gotowość podjęcia pracy długoterminowej, od zaraz w systemie trzyzmianowym. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

NIP: 6840001364
REGON: 370218494
Adres: Nowatorów 20, 80-298 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 58 761 37 20
E-mail: viktoryia.yakimava@aptiv.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja.gdansk@aptiv.com (w temacie e-maila prosimy podać nazwę stanowiska). Aptiv Services Poland S.A. Oddział Gdańsk ul. Nowatorów 20, 80-298 Gdańsk www.aptiv.com/kariera/gdansk
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail