Pracownik produkcji - Zawiercie, śląskie

Data dodania: 2022-09-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Pracodawca: ARK JOBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/1061

Miejsce pracy: Leśna 10, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: gwintowanie, szlifowanie, oczyszczanie odlewów, prace porządkowe, kontrola jakości na wydziale odlewnia. Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie, praca 170 godzin miesięcznie w godz. 6:00 - 18:00 oraz 18:00 - 6:00 również w dni wolne. Miejsce wykonywania pracy: Zawiercie ul. Leśna 10.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 170.0
Data rozpoczęcia: 02.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie, stawka godzinowa 22,80 zł, 170 godzin miesięcznie
Zawód: pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane zdolności manualne

NIP: 6492297611
REGON: 242999861
Krótki opis działalności gospodarczej: agencja pracy tymczasowej
Nr KRAZ: 8631
Adres: Wierzbowa 16H, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Zielińska
Nr telefonu: 791 070 062
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
kontakt w sprawie pracy w godz. 8:00 - 15:00
ARK JOBS sp. z o.o., Zawiercie ul. Wierzbowa 16 H
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-16