Pracownik produkcji - Czeladź, śląskie

Data dodania: 2022-09-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: MIGRALIFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/1075

Miejsce pracy: Nowopogońska 98, 41-253 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - produkcji opakowań papierowych;
- przenoszenie towaru o dużych gabarytach od 10 do 30 kg;
- bieżąca obsługa specjalistycznych maszyn do wyrobienia produkcji.

Praca na dwie zmiany.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.10.2022
Data zakończenia: 12.10.2025
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: 19,70 zł/h brutto.
Zawód: pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • zdolności manualne
  • sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : ostrożność w pracy z ostrymi narzędziami

NIP: 8361873423
REGON: 38568896600000
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność agencji pracy tymczasowej
Nr KRAZ: 23802
Adres: MSZCZONOWSKA 18A/2A, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kateryna Lysenko
Nr telefonu: 579 113 335
E-mail: lkateryna.infst@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail