Pracownik fizyczny przy pracach elektroenergetycznych - Łomża, podlaskie

Data dodania: 2022-09-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Pracodawca: Jan Kurpiewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Kurpiewski"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/22/1187

Miejsce pracy: 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac fizycznych przy pracach elektroenergetycznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.09.2022
Data zakończenia: 26.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pomocnik elektromontera
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

NIP: 7180050829
REGON: 450018891
Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzedaż detaliczna paliw, usługi elektromonterskie/Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
Adres: Strusia 9, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sylwester Pawelczyk
Nr telefonu: 606-287-499
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 7.00-15.00