Robotnik placowy - Mielec, podkarpackie

Data dodania: 2022-09-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Pracodawca: CLAR SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/2698

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca na placu drzewa, segregacja odpadów (szkło, drewno, plastik)
praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN
Opis wynagrodzenia: 21 zł/godz
Zawód: robotnik placowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: bez wymagań

NIP: 7781027841
REGON: 630385038
Nr KRAZ: 8592
Adres: Janickiego 20B, 60-658 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Urszula Kica
Nr telefonu: 512053545
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą: 512053545
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: pn.-pt.