Konserwator - Ignatki, podlaskie

Data dodania: 2022-09-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: "PLUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/22/2818

Miejsce pracy: Wspólna 19, 16-001 Ignatki, powiat: białostocki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Bieżące naprawy, przeglądy techniczne i remonty dotyczące infrastruktury firmy
- Wykonywanie prac związanych z naprawami i przeglądami technicznymi wyposażenia technicznego
- Udział w uruchamianiu oprzyrządowania i wyposażenia technicznego firmy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 26.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali technicy elektrycy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
  • eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych
  • doświadczenie
  • prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność wykonywania napraw, przeglądów technicznych i remontów
uprawnienia SEP do 1 kV

NIP: 9661427390
REGON: 050878784
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych
Adres www: www.plum.pl
Adres: Wspólna 19, 16-001 Ignatki, powiat: białostocki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Alina Szarmach
Nr telefonu: 693340402
E-mail: rekrutacja@plum.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail