130 - spawacz (+ua) - Białystok, podlaskie

Data dodania: 2022-09-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
Pracodawca: ZUT Industrial sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/22/2400

Miejsce pracy: Kopernika 5a/49, 15-377 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: spawanie różnych elementów konstrukcyjnych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 22.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN
Zawód: spawacz
Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii,
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli Ukrainy
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Uprawnienia do spawania metodą TIG
  • spawanie metodą TIG 141

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Materiał „304 – 316” stal nierdzewna, grubość ścianki od 1,5 do 3mm, dodatkowy atut – spawanie Orbitalne
[Umiejętność 1] : Certyfikat spawalniczy jednostki notyfikowanej
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący

NIP: 5423439102
REGON: 389879309
Adres: Kopernika 5a/49, 15-377 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Viktoryia Berazhko
Nr telefonu: +48 736 381 009
E-mail: biuro@zutindustrial.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta