Nauczyciel przedszkola - Babiki, podlaskie

Data dodania: 2022-09-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce
Pracodawca: Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Babikach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika przedszkolna

Numer oferty: StPr/22/0631

Miejsce pracy: 16-113 Babiki 22a, powiat: sokólski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wg stanowiska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.09.2022
Data zakończenia: 31.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedszkola
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika przedszkolna

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: -Pracodawca wezmie pod uwagę również osoby, które są w trakcie studiów pierwszego stopnia na kierunku pedagogicznym;
-Przygotowanie pedagogiczne mile widziane;
-umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi;

NIP: 5451596339
REGON: 001162791
Krótki opis działalności gospodarczej: nauczanie w szkole podstawowej
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Kryńska 40, 16-100 Sokółka, powiat: sokólski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Alicja Wierel
Nr telefonu: 857229039
E-mail: biso@praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP
CV bezpośrednio do pracodawcy
Osoba do kontaktu pracodawcy: Diana Sokołowska
Nr telefonu: 85 722 10 05
E-mail: spbabiki@szudzialowo-gmina.pl