Pracownik produkcji - Gołdap, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2022-09-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0359

Miejsce pracy: Gołdap, powiat: gołdapski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: praca na produkcji, obsługa maszyn, kontrola jakości, pakowanie, edycja etykiet w języku ukraińskim
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli Ukrainy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : pożądana znajomość języka ukraińskiego

Nr KRAZ: 20072
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Żeromskiego 18, 19-500 Gołdap, powiat: gołdapski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Łobanowska
Nr telefonu: 876150395 w. 107
E-mail: a.lobanowska@goldap.pup.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie z urzędu pracy (87) 615-03-95 w. 105