Pracownik produkcji - Bartoszyce, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2022-09-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0968

Miejsce pracy: Bartoszyce, powiat: bartoszycki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: PRACA NA LINII PRODUKCYJNEJ, OBSŁUGA MASZYN, KONTROLA JAKOŚCI, PAKOWANIE, EDYTOWANIE ETYKIET W J. UKRAIŃSKIM
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 10.10.2022
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Zawód: pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli Ukrainy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : POŻĄDANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO

Nr KRAZ: 20072
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Grota Roweckiego 1, 11-200 Bartoszyce, powiat: bartoszycki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Dzwonkowska
Nr telefonu: 897620673 w. 523
E-mail: olbapos5@praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.