Kierowca/magazynier - Mrągowo, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2022-09-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie
Pracodawca: IL - KAS - ILNICKI, KASPEREK SPÓŁKA JAWNA

Numer oferty: StPr/22/0866

Miejsce pracy: 11-700 Mrągowo, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca w magazynie. Dostawa towaru do sklepów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Przewidywana umowa na czas nieokreślony.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 7420005812
REGON: 51053088400000
Adres: PRZEMYSŁOWA 8 C, 11-700 Mrągowo, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Zbigniew Ilnicki
Nr telefonu: 603 755 520
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon