Monter konstrukcji aluminiowych - Komorniki, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2022-09-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie
Pracodawca: JACEK PAKUŁA PAKUŁA-AL
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/1013

Miejsce pracy: 13-200 Komorniki 20/15, powiat: działdowski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obowiązki związane z wykonywanym zawodem, monatż fasad-konstrukcji metalowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter konstrukcji aluminiowych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane pracowitość, uczciwość, chęć do pracy. Mile widziane doświadczenie w zawodzie ale także możliwość przyuczenia do wykonywanych obowiązków.

NIP: 9840147974
REGON: 387051316
Adres: 13-200 Komorniki 20/15, powiat: działdowski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jacek Pakuła
Nr telefonu: 697-85-11-08
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon