Inspektor ochrony środowiska - Białystok, podlaskie

Data dodania: 2022-09-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: 1 PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ W BIAŁYMSTOKU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/22/2799

Miejsce pracy: Kawaleryjska 70, 15-325 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
-Przeprowadzanie kontroli przestrzegania przepisów ochrony środowiska na terenach użytkowanych przez jednostkę;
-szkolenie żołnierzy zawodowych, żołnierzy OT oraz pracowników RON z zakresie ochrony środowiska;
-opracowanie dokumentacji z zakresu ochrony środowiska;
-realizowanie działań mających na celu minimalizację powstawania nadzwyczajnych zagrożeń środowiska naturalnego w użytkowanych przez jednostkę kompleksach.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
Opis wynagrodzenia: + wysługa
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inspektor ochrony środowiska
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Pracownik powinien spełniać następujące wymagania kwalifikacyjne:
Zgodnie Ponadzakładowym Układem Zbiorowym Pracy dla Pracowników Wojskowych Jednostek Organizacyjnych Sfery Budżetowej z dn. 08.06.1998 r. (Kadr. 63/98 z późn. zm.) pracownik powinien spełniać wymagania kwalifikacyjne:
-wykształcenie wyższe (1 rok stażu pracy) lub średnie (3 lata stażu pracy)
-obsługi komputera (pakietu biurowego MS Office: Word, Excel, poczty elektronicznej);
-dokładność, skrupulatność, zaangażowanie;
-posiadanie obywatelstwa polskiego;
-niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
-pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych.
Dodatkowe:
- znajomość obowiązujących aktów prawnych w zakresie ochrony środowiska;

NIP: 5423224755
Krótki opis działalności gospodarczej: obronność kraju
Adres: Kawaleryjska 70, 15-325 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne proszę przesłać na adres Jednostki Wojskowej 5442 w Białymstoku
ul. Kawaleryjska 70, 15-325 Białystok do dnia 10.10.2022 r. (liczy się data stempla pocztowego),
z dopiskiem INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA
Nie ma możliwości przyjmowania dokumentów drogą elektroniczną

Dokumenty aplikacyjne składają się z:
1) listu motywacyjnego;
2) CV;
3) kserokopii świadectw pracy;
4) kserokopii dyplomów potwierdzających wykształcenie;
5) kserokopii zaświadczeń o ukończonych szkoleniach, kursach, itp.;
6) oświadczenia o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; o pełnej zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych oraz o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez administratora, którym jest 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej, danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Inspektor ochrony przeciwpożarowej według załączonego wzoru;
7) klauzula informacyjna dotycząca rekrutacji
8) innych dodatkowych dokumentów poświadczających posiadane kwalifikacje i umiejętności.
Dodatkowe informacje można uzyskać w godzinach 07.00 12.00 pod numerem telefonu 261 398 271
Oferty które wpłyną po terminie nie będą rozpatrzone.
Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: poczta