Technik zespół wsparcia teleinformatycznego - Białystok, podlaskie

Data dodania: 2022-09-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: 1 PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ W BIAŁYMSTOKU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/2797

Miejsce pracy: Kawaleryjska 70, 15-325 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
1)wsparcie Administratora Sieci Informatycznej w obsłudze terminali oraz kont użytkowników sieci MILNET-Z, MILNET-I i PIWOT;
2)wsparcie techniczne żołnierzy i pracowników Brygady w zakresie korzystania z Portalu Informacyjnego WOT;
3)utrzymanie w gotowości do użycia oraz sprawności technicznej sprzętu informatycznego w MSD oraz poprawności jego funkcjonowania;
4)utrzymywanie wysokiej sprawności technicznej sprzętu teleinformatycznego w Brygadzie;
5)zabezpieczenie i urządzenie miejsc pracy dla sekcji na okres ćwiczeń i treningów zgrywających systemy łączności;
6)opracowanie planu wspomagania informatycznego oraz uzupełnień do załącznika w zakresie systemów teleinformatycznych w czasie ćwiczeń i treningów sztabowych;
7)ewidencjonowanie raportów o stanie sieci, w tym badanie przyczyn zaistniałych awarii i problemów technicznych;
8)opracowywanie i organizacja systemu teleinformatycznego i obiegu informacji dla informatycznego zabezpieczenia pracy Brygady;
9)współpraca z Inspektorem bezpieczeństwa teleinformatycznego w zakresie reagowania na naruszenia bezpieczeństwa;
10)współpraca z Szefem Zespołu Wsparcia Teleinformatycznego w zakresie administrowania, utrzymania i prowadzenia strony internetowej Brygady oraz umieszczanie na niej danych
i informacji zatwierdzonych przez Dowódcę Brygady;
11)wykonywanie dokumentów i pism zgodnie z wytycznymi Szefa Sekcji i Szefa Zespołu;
12)udział w planowaniu wykorzystania stacjonarnej infrastruktury telekomunikacyjnej
i teleinformatycznej poza MSD;
13)udział w opracowaniu dokumentów łączności i informatyki;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
Opis wynagrodzenia: + wysługa
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik informatyk*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Pracownik powinien spełniać następujące wymagania kwalifikacyjne:
wykształcenie minimalne: średnie 3 lata stażu pracy lub wykształcenie wyższe 1 rok stażu pracy, preferowane wykształcenie informatyczne;
umiejętność obsługi komputera (pakietu biurowego MS Office: Word, Excel, PowerPoint, poczty elektronicznej);
dokładność, skrupulatność, zaangażowanie;
posiadanie obywatelstwa polskiego;
niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych.

NIP: 5423224755
Krótki opis działalności gospodarczej: obronność kraju
Adres: Kawaleryjska 70, 15-325 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne proszę przesłać na adres
1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej
ul. Kawaleryjska 70
15-325 Białystok z dopiskiem TECHNIK ZESPÓŁ WSPARCIA TELEINFORMATYCZNEGO (S-6) do dnia 28.09.2022 r. (liczy się data stempla pocztowego),
Liczy się data stempla pocztowego.
Nie ma możliwości przyjmowania dokumentów drogą elektroniczną
Dokumenty aplikacyjne składają się z:
1) listu motywacyjnego;
2) CV;
3) kserokopii świadectw pracy;
4) kserokopii dyplomów potwierdzających wykształcenie;
5) kserokopii zaświadczeń o ukończonych szkoleniach, kursach, itp.;
6) oświadczenia o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; o pełnej zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych;
7) Wymagane dokumenty aplikacyjne (CV lub list motywacyjny) powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz zatrudnienia (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2018 r. poz.1000) oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
8) innych dodatkowych dokumentów poświadczających posiadane kwalifikacje i umiejętności.
Dodatkowe informacje można uzyskać w godzinach 07.00 12.00 pod numerem telefonu 261 398 271
Oferty które wpłyną po terminie nie będą rozpatrzone.
Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: poczta