Specjalista do spraw rozwoju zawodowego - Leszno, wielkopolskie

Data dodania: 2022-09-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pracodawca: Ochotnicze Hufce Pracy Wielkopolska Wojewódzka Komenda
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne, kierunek: doradztwo/poradnictwo zawodowe, pedagogika pracy

Numer oferty: StPr/22/0979

Miejsce pracy: Słowiańska 52, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: opracowywanie planu pracy w zakresie realizacji szkoleń zawodowych; planowanie kosztów realizowanych kursów; ustalanie harmonogramu szkoleń zawodowych; opracowywanie oferty szkoleniowej na podstawie informacji zebranych od lokalnych pracodawców; hospitowanie zajęć na kursach według ustalonego planu i sporządzanie sprawozdań z hospitacji; sporządzanie harmonogramu pracy z młodzieżą; udział w opracowywaniu ścieżki wsparcia dla uczestników i absolwentów OHP na cały okres kształcenia danego rocznika oraz okres usamodzielniania absolwenta OHP; planowanie indywidualnych spotkań konsultacyjno-informacyjnych z uczestnikami OHP; sporządzanie okresowych sprawozdań/statystyk oraz informacji z bieżącej działalności; sporządzanie analiz dotyczących sytuacji młodzieży na lokalnym rynku pracy; analizowanie rynku pracy w kontekście potrzeb szkoleniowych klienta; rozpoznanie lokalnego rynku pracy i edukacji, jego najważniejszych uczestników: pracodawców, instytucji działających na rzecz młodzieży i pracodawców (np. izby rzemieślnicze, stowarzyszenia pracodawców itp.); utrzymywanie stałych kontaktów z urzędami i pracodawcami na terenie działania; monitorowanie potrzeb lokalnych pracodawców, społeczności; prowadzenie ścisłej współpracy z jednostkami pionu kształcenia i wychowania (CKiW, OSiW, HP na terenie danego CEiPM); udział w pracach zespołów wsparcia uczestników; promocja usług wśród potencjalnych klientów OHP oraz rozpowszechnianie działalności w środowisku lokalnym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw rozwoju zawodowego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), humanistyczne, kierunek: doradztwo/poradnictwo zawodowe, pedagogika pracy
Uprawnienia:
  • Znajomość pakietu MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenia wyższe, mile widziane ze specjalnością doradztwo bądź poradnictwo zawodowe lub ukończone specjalistyczne studia podyplomowe w zakresie doradztwa zawodowego, socjologii, psychologii, pedagogiki, pedagogiki pracy. Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Umiejętność planowania pracy własnej oraz pracy pod presją czasu; umiejętność pracy w zespole; kreatywność, innowacyjność i chęć kształcenia ustawicznego; znajomość obsługi pakietów biurowych MS Office, poczty elektronicznej i Internetu. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych

NIP: 7781172922
REGON: 001036945
Adres: 28 Czerwca 1956 211, 61-485 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Angelika Andrzejczak
Nr telefonu: 61 831 24 79
E-mail: ofertypoznan@ohp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV; list motywacyjny; oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych oraz niekaralności za przestępstwa umyślne; oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osób. do celów rekrutacji; kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje; kopie dokumentów potwierdz. doświadczenie zawodowe (świadectwa pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu)
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail