Elektryk/pomocnik elektryka - Leszno, wielkopolskie

Data dodania: 2022-09-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pracodawca: Elektro-Instal Usługi elektryczne Aleksandra Dzięgielewska
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/0954

Miejsce pracy: Józefa Chociszewskiego 17, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji elektrycznych.
Możliwość pracy w ramach umowy o pracę lub umowy zlecenie - do wyboru
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: od 19,70 zł/h - do uzgodnienia
Zawód: elektryk*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania pożądane

  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, umiejętność wykonywania prac elektrycznych
Mile widziane doświadczenie, uprawniania SEP do 1 kV , uprawnienia na zwyżki (podnośniki nożycowe) oraz wózki widłowe; umiejętność czytania schematów elektrycznych, gotowość i chęci do pracy

NIP: 6972387314
REGON: 522119777
Adres: Józefa Chociszewskiego 17/2, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 664 045 374
E-mail: elektroinstalacje.aleksandra@interia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail