Menager fundacji - Leszno, wielkopolskie

Data dodania: 2022-09-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pracodawca: FUNDACJA D.T.SPORT

Numer oferty: StPr/22/0946

Miejsce pracy: Średnia 16, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - prowadzenia spraw administracyjno- biurowych w szczególności dokumentacji pracowników wraz z ich kwalifikacjami , akta osobowe i inne.
- zarządzanie logistyką w Fundacji D.T.SPORT
- stały kontakt z administratorami obiektów sportowych i koordynatorami z ramienia Fundacji D.T.SPORT
- stały kontakt z główna księgową Fundacji dotyczy zgłaszania nowych pracowników i innych spraw bieżących
- zamawianie zapotrzebowania w niezbędny sprzęt ratowniczo - medyczny na obiekty obsługiwane przez Fundacje.
- przygotowanie ofert przetargowych i obsługiwanie wiadomości e-mailowych i uzupełnienia dokumentacji postępowań przetargowych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 120.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN
Zawód: pozostali kierownicy do spraw obsługi biznesu i zarządzania gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość języka angielskiego i ukraińskiego oraz znajomość przepisów z zakresu zamówień publicznych

NIP: 6972330656
REGON: 366461631
Adres: Średnia 16, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dariusz Tysper
Nr telefonu: 507 349 299
E-mail: kontakt.dtsport@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Cv, skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail