Specjalista - Gdynia, pomorskie

Data dodania: 2022-09-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: 1 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: radiolokacja, łączność

Numer oferty: StPr/22/1904

Miejsce pracy: Marii Skłodowskiej-Curie 2, 81-209 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Udział w komisyjnym przyjęciu sprzętu łączności, radiolokacji do naprawy, sprawdzenie ukompletowania urządzenia w zespoły i podzespoły. Wykonywanie kontroli stanu technicznego urządzeń łączności, radiolokacji po każdym etapie naprawy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.11.2022
Data zakończenia: 01.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 436 PLN
Opis wynagrodzenia: +premia+wysługa lat
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali inżynierowie mechanicy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: radiolokacja, łączność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana dobra znajomość obsługi komputera, po okresie próbnym możliwość stałej współpracy

NIP: 7651684463
REGON: 320927404
Adres: Ciasna 7, 78-601 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: MAREK JURCZAK
Nr telefonu: 261 265 366
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv, list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon