Fizjoterapeuta - Leszno, wielkopolskie

Data dodania: 2022-09-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pracodawca: GO-MAX GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Fizjoterapia

Numer oferty: StPr/22/0935

Miejsce pracy: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: zabiegi, ćwiczenia fizjoterapeutyczna u klienta na terenie Leszna i okolic
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 14.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 45 PLN
Opis wynagrodzenia: 45,00 zł/h
Zawód: fizjoterapeuta
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Fizjoterapeuta (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Fizjoterapia
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dokument potwierdzający prawo wykonywania zawodu, wymagane min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie

NIP: 6182088221
REGON: 30090549900000
Adres: TADEUSZA KOŚCIUSZKI 19/7, 62-800 Kalisz, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Chmielewska
Nr telefonu: 535 997 955
E-mail: salus.kalisz@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, dokument potwierdzający prawo wykonywania zawodu
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail